Logo

KOLEJLER

BAHÇEŞEHİR EĞİTİM KURUMLARI, Merkeze bağlı okullarda öğrencilere erken kayıt indirimi ve öğrencinin bursluluk sınavında kazandığı burs indirimi hariç  yeni kayıtta eğitim ücreti üzerinden % 15 (yüzde onbeş) indirim yapacaktır. Kayıt yenileme öğrencilerine, erken kayıt indirimi hariç, herhangi bir indirim uygulanmayacaktır. Bahse konu indirim sadece eğitim ücreti üzerinden hesaplanacak olup; eğitim ücreti haricindeki kitap, kıyafet, yemek, servis, genel gider vs kalemlerini kapsamamaktadır. Toplam uygulanan genel indirim % 25’in üzerinde olduğunda personele belirtilen diğer indirim uygulamaları devam etmeyecektir.(Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.) Bahçeşehir Koleji eğitim kurumlarına ait kurumsal indirimin geçerli olacağı okulların listesi için lütfen tıklayınız

UĞUR EĞİTİM KURUMLARI, Merkeze bağlı okullarda öğrencilere erken kayıt indirimi ve öğrencinin bursluluk sınavında kazandığı burs indirimi hariç  ilk kayıtta eğitim ücreti üzerinden % 10 (on) indirim yapacaktır. Bahse konu indirim sadece eğitim ücreti üzerinden hesaplanacak olup; eğitim ücreti haricindeki kitap, kıyafet, yemek, servis, genel gider vs kalemlerini kapsamamaktadır. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

 mevMİLLİ EĞİTİM VAKFI KOLEJLERİOkul öncesi, İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimi almakta olan öğrencilere % 5 (yüzde beş)  indirim yapacaktır. İndirim MİLLİ EĞİTİM VAKFI KOLEJLERİ’ nin Ankara, İstanbul (Büyükçekmece ve Basınköy)  ve İzmir  şubelerini de kapsamaktadır. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)ÖZEL TARHAN KOLEJİ
okul öncesi, ilkokul ve ortaokul eğitimi almakta olan öğrencilerden;  Şehit ve Gaziler: Ücretsiz (MEB, Yönetmeliği Kontenjanı Kapsamında), Ana Sınıfı: %15, 1. Sınıf: Kontenjan müsait değildir. 2-3-4. Sınıflar: %20, 5.Sınıf: %25, 6-7-8. Sınıflar: %30 oranında indirim uygulanacaktır.   (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

erol altacaEROL ALTACA KOLEJİokul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise  eğitimi almakta olan öğrencilere   % 50 (yüzde elli)  indirim yapacaktır. Ayrıca, Şehit ve Gazi çocuklarına % 60 (yüzde altmış) özel başarı bursu OKUL tarafından ödenecektir. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

aka kolejiAKA OKULLARI, okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise  eğitimi almakta olan öğrencilere   % 30 (yüzde otuz)  indirim yapacaktır. İndirim AKA OKULLARI’ nın İstanbul, Tekirdağ ve Çorlu  şubelerini de kapsamaktadır.Ayrıca, şehit çocuklarının tüm eğitim giderleri (eğitim, yemek, servis ve kıyafet) OKUL tarafından karşılanacaktır. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

BÜYÜK KOLEJ, Ankara ilinde Okul öncesi, İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeyinde faaliyet göstermektedir.Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı tarafından yönlendirilen öğrencilere, % 20 (yüzde yirmi) indirim yapacaktır. Eğitim Kurumu tarafından açılacak burs sınavlarında başarılı olan öğrencilere eğitim bursu verilecektir. Ancak, öğrenciler eğitim bursu veya kurum indirimi arasında tercih yapacaktır.(Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

CENT KOLEJİ, İstanbul ilinde Okul öncesi, İlkokul, Ortaokul ve Lise düzeyinde faaliyet göstermektedir. Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı tarafından yönlendirilen öğrencilere, yapacağı mülakat ve Düzey Belirleme Sınavı sonucuna göre % 50-100 oranında indirim yapacaktır. Ayrıca, şehit ve gazi çocukları Eğitim Kurumun’dan ücretsiz olarak faydalanacaktır. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

small_ozelyeniadanaortadoguanadolulisesi

ADANA ÖZEL ORTADOĞU KOLEJİ, okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimi almakta olan öğrencilere, erken kayıt indirimi hariç% 20 (yüzde yirmi) ilave olarak indirim yapacaktır. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

unnamedÖZEL TÜRK YURDU KOLEJİ, Ankara ilinde faaliyet göstermektedir. okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve  lise eğitimi  almakta olan öğrencilere 30 NİSAN tarihine kadar %15, bu tarihten sonra %10 oranında indirim sağlamaktadır.(Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

J5qYGCRjSAMSUN UĞUR ANADOLU LİSESİ, Erken kayıt indirim hariç; Anadolu Lisesinde %20, Özel Eğitim Kursunda %20, Etüt Eğitim Merkezinde %20 oranında indirim sağlamaktadır.(Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

final-logo

FİNAL OKULLARI ANTALYA ŞUBESİ, Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Liselerinde %25 oranında indirim sağlamaktadır. Bu İndirim sadece Antalya şubesinde geçerlidir. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)

KEÇİÖREN UĞUR  TEMEL LİSESİ, J5qYGCRjAnkara ilinde faaliyet göstermektedir. Kurum erken kayıt indirimi ve öğrencinin bursluluk sınavında kazandığı burs indirimi hariç  % 25 indirim yapacaktır. (Bu indirimden TSK Mensubu ve Emekli personellerden Akıllı Kart sahipleri faydalanacaktır.)