2021 - 2022 Yılı Eğitim ve Öğretim dönemine ait Karşılıksız Eğitim Bursuna 3.147  öğrencimiz başvuruda bulunmuş olup, yapılan değerlendirme ve puanlama ve gerekli belgelerin incelenmesi sonucunda hak sahibi olacak  1.000 öğrencimiz 8 ay süreyle aylık 300,00 TL toplamda 2.400,00 TL olacak şekilde Karşılıksız Eğitim Bursundan faydalanacaktır. En son ön hak sahibinin burs puanı 26 dır. 

Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı olarak, Her başvuruda bulunan öğrencimizi Karşılıksız Eğitim Bursundan faydalandırmak isterdik. Fakat maddi imkanlar neticesinde sağlayabildiğimiz burs imkanları belirttiğimiz sayılarla kısıtlı kalmıştır.

Vakfımıza Katkı ve Desteği arttırdığımız takdirde hedefimiz, Karşılıksız Eğitim Bursu ve Yurt imkanlarından daha fazla öğrencimizin faydalanmasıdır.

Gönlümüzden Gönüllere Hep Beraber Ulaşmak Dileğiyle… Saygılarımızla Duyururuz.

Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı Genel Müdürlüğü

Başvuru Sonuçları İçin Tıklayınız

2021 - 2022 Eğitim ve Öğretim Dönemi Yurt Tahsis Sonuçları Açıklanmıştır. 

Sonuçlara ulaşmak için lütfen Detaylı Bilgi Linkine Tıklayınız

Detaylı Bilgi


YURTLARIMIZA YENİ KAYIT OLACAK ÖĞRENCİLERİMİZ PANDEMİ NEDENİYLE YOĞUNLAŞMAYA MANİ OLMAK MAKSADIYLA AŞAĞIDA VERİLEN LİNKE TIKLAYARAK KAYIT EVRAKLARININ ÇIKTISINI ALIP DOLDURARAK VE İSTENİLEN EVRAKLARI EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE HAZIRLAYARAK KARGO İLE YA DA ELDEN OLACAK ŞEKİLDE YURDA ULAŞTIRILMASI GEREKMEKTEDİR.

Detaylı Bilgi

Sayın Veliler, Sevgili Öğrencilerimiz; sizlere hizmet verecek bütün Vakıf ve Yurt personeli aşılarını tamamlamış, Yurtlar hizmet için hazır hale getirilmiştir. 2021-2022 Eğitim ve Öğretim döneminde yurtlarımızda kalacak öğrencilerimizin de iki (2) doz Covid-19 aşılarını tamamlamış olarak, yurda katılmaları önem arz etmektedir. Toplum sağlığını koruma sorumluluğumuzun bir gereği olarak aşı olmamış öğrencilerimizden her hafta iki (2) defa Covid – 19 PCR testi istenecek, yaptırmayan öğrencilerimizin yurtlarımızda kalmalarına izin verilmeyecektir. Konu toplum ve öğrencilerimizin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bütün paydaşlarımızın konuya hassasiyetle yaklaşacağına güveniyor; önümüzdeki eğitim dönemini de sağlık ve başarı ile tamamlayacağımıza inanıyoruz.

Saygılarımızla

Bir Öğrenci Bin Yaşam

Özel Eğitim Bursu ile bir öğrencinin bir yıllık öğrenim masraflarını karşılayabilir, onun daha iyi bir gelecek oluşturmasına destek olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Eğitime yapacağınız
katkı, bir kıvılcımla ateş yakmaktır.

ONLINE BAĞIŞ

Sms IconSMS ile Bağış

Cep telefonunuzdan aralarda boşluk bırakarak, “TSKEV TC Kimlik No Ad-soyad” yazarak 7979’a SMS gönderilerek 40 TL katkı payı yatırılabilmektedir.

 
Card IconKredi Kartı ile Bağış

Kredi kartıyla tek seferlik veya düzenli olarak bağış yapmak için hemen tıklayınız.

 
Bagis IconEFT/Havale ile Bağış

EFT veya Havale, iban numaralarını görüntülemek için tıklayınız.

 
Bagis IconÖzel Eğitim Bursu

TSK Eğitim Vakfı tarafından belirlenen Şehit ve Gazi Çocuklarımızın düzenli olarak öğrenimine katkıda bulunmak için tıklayın.

Duyurular

Trabzon İli Akçaabat İlçesi Bina Satış İhale İlanı

İhale İlanı 

Şartname 

Sözleşme

14.07.2021

Kredi kartıyla web sitemiz üzerinden online işlemler bölümünden yapılan bağışlar otomatik olarak sisteme işlenmektedir. Banka ve SMS aracılığıyla yapılan bağışlar 1 (bir) iş günü sonra sisteme manuel olarak işlenmektedir. Bağışlar banka yoluyla yapılırken banka dekontunun açıklama kısmına T.C. kimlik numarasının bildirilmesini önemle rica ederiz.

Online Bağış

04.01.2021

Faaliyetler

14.10.20
Ziyaret
TSK Dayanışma Vakfı Genel Müdürü (E).Alb. Mustafa DÜNDAR' ın Vakfımızı Ziyareti
13.08.20
Ziyaret

TSK Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü Sayın (E) Tuğg. Engin DURAK' ın Vakfımızı Ziyareti

06.10.20
Ziyaret
Türk Silahlı Kuvvetleri Elele Vakfı Genel Müdürü Sayın, (E) Tümg. Taci KURUL' un Vakfımızı Ziyareti
14.06.19
Vakıf Tanıtım Faaliyeti

Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı Genel Müdürü (E) Tuğg. Kemal Korkmaz’ın, Tuzla Piyade Okulu vakıf tanıtım faaliyeti.

13.06.19
Ziyaret

Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı Genel Müdürü (E) Tuğg. Kemal Korkmaz’ın, 1’nci Ordu Komutanı Org. Sn. Musa Avsever’i ziyareti.

24.05.09
Ağaç Dikme Faaliyeti

Vakıf Genel Müdürümüz, (E) Tuğg. Sn. Kemal Korkmaz tarafından ağaç dikme faaliyeti gerçekleştirildi.

06.01.21
Ziyaret

4. Kolordu ve Ankara Garnizon Komutanı Tümg. Sn. Ahmet KURUMAHMUT' un Vakfımızı Ziyareti

11.03.19
Ziyaret

Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı Genel Müdürü (E) Tuğg. Kemal Korkmaz’ın, Türkiye Emekli Subaylar Derneği (TESUD) Genel Başkanı  (E) Tuğg. Sn. Namık Kemal Çalışkan’ı ziyareti

18.02.19
Eski Öğrencimizden Vefalı Davranış

Haydarpaşa Öğrenci Yurdu eski öğrencilerimizden Mehmet Hakan Yazıcı' ya,  Vakfımıza yapmış olduğu bağışından dolayı teşekkür ederiz.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.