2020-2021 döneminde TSK Eğitim Vakfı Yurtlarına kayıt yaptıran öğrencilerimizden kayıt yenileme veya mahsuplaşma talebi olanların 30 Haziran 2021 tarihine kadar EK’teki dilekçeleri doldurarak Yurt Müdürlüklerine ulaştırmaları gerekmektedir.

Yurt ücretlerinin / Ücret farklarının ise 31 Temmuz 2021 tarihine kadar ödenmesi gerekmektedir.

Detaylı Bilgi

2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Yurt Ücretleri Açıklanmıştır

Detaylı Bilgi

SAYIN VELİ, SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ;

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI KREDİ VE YURTLAR KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN 06 EKİM 2020 TARİHLİ RESMİ YAZISI İLE ÖĞRENCİ YURTLARININ HİZMETE AÇILMASINA İZİN VERİLMİŞTİR.

TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ EĞİTİM VAKFI ANKARA VE İSTANBUL/HAYDARPAŞA ÖĞRENCİ YURTLARI (ESKİŞEHİR ÖĞRENCİ YURDU KAPALI OLMAYA DEVAM EDECEK)  12 EKİM 2020 GÜNÜ SAAT 09.00’DAN İTİBAREN HİZMETE AÇILACAKTIR. YURTLARIMIZDAN YARARLANMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLERİMİZİN/VELİLERİMİZİN YURT MÜDÜRLÜKLERİ İLE İLETİŞİME GEÇMESİ SAYGIYLA DUYURULUR.

Salgın nedeniyle üniversitelerin eğitim şekillerindeki farklılıklar olması sebebiyle, yurt hizmetleri ile ilgili öğrencilerimizin ve velilerimizin tercihine sunulması kararlaştırılan maddeler aşağıda sunulmuştur.

1- Üniversitelerin yüz yüze eğitime başlaması ile birlikte yurtlarımıza kayıt yaptırmış olup, ücretini iade almayan öğrencilerden sadece kaldıkları sürenin ücreti tahsil edilecek olup kalmadıkları süreye ait olan ücretler kesinti yapılmadan kendilerine iade edilecektir. Örneğin Ekim-Kasım… aylarında öğrenim yapılamadı yüz yüze eğitim ocak ayında başladı, ücretlendirme ocak ayından itibaren olacak önceki aylar kesintisiz iade edilecektir.

2-  Yurtlardan ücretini alarak ilişiği kesilen öğrencilerimiz ileride yurtlarımızdan yararlanmak istemeleri halinde tekrar yurda müracaat edecek ve boş kontenjan durumuna göre yeni müracaat statüsünde sıralama dahilinde yurtlara yerleştirilebileceklerdir.

Bir Öğrenci Bin Yaşam

Özel Eğitim Bursu ile bir öğrencinin bir yıllık öğrenim masraflarını karşılayabilir, onun daha iyi bir gelecek oluşturmasına destek olabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Eğitime yapacağınız
katkı, bir kıvılcımla ateş yakmaktır.

ONLINE BAĞIŞ

Sms IconSMS ile Bağış

Cep telefonunuzdan aralarda boşluk bırakarak, “TSKEV TC Kimlik No Ad-soyad” yazarak 7979’a SMS gönderilerek 40 TL katkı payı yatırılabilmektedir.

 
Card IconKredi Kartı ile Bağış

Kredi kartıyla tek seferlik veya düzenli olarak bağış yapmak için hemen tıklayınız.

 
Bagis IconEFT/Havale ile Bağış

EFT veya Havale, iban numaralarını görüntülemek için tıklayınız.

 
Bagis IconÖzel Eğitim Bursu

TSK Eğitim Vakfı tarafından belirlenen Şehit ve Gazi Çocuklarımızın düzenli olarak öğrenimine katkıda bulunmak için tıklayın.

Duyurular

Trabzon İli Akçaabat İlçesi Bina Satış İhale İlanı

İhale İlanı 

Şartname 

Sözleşme

 

Ankara İli Elmadağ İlçesi Tarla Satış İhale İlanı

İhale İlanı 

Şartname  

Sözleşme

14.07.2021

2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılı Staj Başvuru Sonuçları Açıklanmıştır.

Detaylı Bilgi

16.03.2021

2020-2021 Eğitim ve Öğretim Dönemi yurt müracaatları 22 Temmuz 2020 tarihi itibariyle başlamıştır. Müracaatlar 02 Eylül 2020 Çarşamba günü saat 17:00 ye kadar yapılabilecektir. 02 Eylül 2020 saat 17:00 den sonra yapılan müracaatlar, yurtlarda  kapasite olması durumunda değerlendirmeye alınacaktır.

Başvuru

22.07.2020

Kredi kartıyla web sitemiz üzerinden online işlemler bölümünden yapılan bağışlar otomatik olarak sisteme işlenmektedir. Banka ve SMS aracılığıyla yapılan bağışlar 1 (bir) iş günü sonra sisteme manuel olarak işlenmektedir. Bağışlar banka yoluyla yapılırken banka dekontunun açıklama kısmına T.C. kimlik numarasının bildirilmesini önemle rica ederiz.

Online Bağış

04.01.2021

2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılı Yurt Ücretleri Açıklanmıştır.

Detaylı Bilgi

21.07.2020

Faaliyetler

13.08.20
Ziyaret

TSK Mehmetçik Vakfı Genel Müdürü Sayın (E) Tuğg. Engin DURAK' ın Vakfımızı Ziyareti

06.10.20
Ziyaret
Türk Silahlı Kuvvetleri Elele Vakfı Genel Müdürü Sayın, (E) Tümg. Taci KURUL' un Vakfımızı Ziyareti
14.06.19
Vakıf Tanıtım Faaliyeti

Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı Genel Müdürü (E) Tuğg. Kemal Korkmaz’ın, Tuzla Piyade Okulu vakıf tanıtım faaliyeti.

13.06.19
Ziyaret

Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı Genel Müdürü (E) Tuğg. Kemal Korkmaz’ın, 1’nci Ordu Komutanı Org. Sn. Musa Avsever’i ziyareti.

24.05.09
Ağaç Dikme Faaliyeti

Vakıf Genel Müdürümüz, (E) Tuğg. Sn. Kemal Korkmaz tarafından ağaç dikme faaliyeti gerçekleştirildi.

06.01.21
Ziyaret

4. Kolordu ve Ankara Garnizon Komutanı Tümg. Sn. Ahmet KURUMAHMUT' un Vakfımızı Ziyareti

11.03.19
Ziyaret

Türk Silahlı Kuvvetleri Eğitim Vakfı Genel Müdürü (E) Tuğg. Kemal Korkmaz’ın, Türkiye Emekli Subaylar Derneği (TESUD) Genel Başkanı  (E) Tuğg. Sn. Namık Kemal Çalışkan’ı ziyareti

18.02.19
Eski Öğrencimizden Vefalı Davranış

Haydarpaşa Öğrenci Yurdu eski öğrencilerimizden Mehmet Hakan Yazıcı' ya,  Vakfımıza yapmış olduğu bağışından dolayı teşekkür ederiz.

Aranacak kelimeyi girin ve "enter" tuşuna basın.
Çıkmak için "ESC" tuşuna basın.